تبلیغات
مجنون الحسین - چرا هفته دفاع مقدس ماندگار شد؟


مجنون الحسین

رهسپاریم با ولایت تا شهادت

31 شهریور سال 1359 یاد آور هجوم وحشیانه و ددمنشانه ارتش رژیم بعث به سرزمین ایران اسلامی است.هجومی كه به زعم صدام پس از 3 روز باعث سقوط حكومت جمهوری اسلامی ایران خواهد شد و در تهران با خبرنگاران مصاحبه خواهد كرد.

براستی چرا ایرانی كه تازه انقلاب نموده و حكومت شاهنشاهی 2500 ساله را سرنگون كزده نموده بود و هنوز نهال انقلاب ریشه نزده و جان نگرفته بود سقوط نكرد؟ چرا؟

مگر نه این است كه لطف خداوند شامل حال این ملت شده و توانستند با رهبری امام خمینی(ره) و با نثار خون بیش از 330 هزار شهید و تقدیم بیش از چندین هزار جانباز و رزمنده به انقلاب از این موهبت الهی پاسداری نمایند.یادمان نمی رود كه چه مادرانی فرزندان و جوانان برومند خویش را تقدیم ایران اسلامی نمودند تا این انقلاب زنده بماند،یادمان نرفته كه هنوز هم فرزندان بسیاری از این شهدا در میان ما بدون درك محبت پدرانه زندگی می نمایند.فراموش نمی كنیم هنوز هم بسیاری از رزمندگان زخمهای جنگ را برتن دارند و هیچگونه اعتراضی به بعضی از بی مهری های مسئولین نمی كنند.و...

آری سخن بسیار است و مجال اندك،8سال دفاع مقدس یادآور حماسه سازی ها و دلاوریهای مردان خاكی پوشی است كه تن در زمین داشتند و دل در افلاك،مردانی كه با روح آسمانی شان،به ندای حسین زمان خویش لبیك گفتند و آسمانی شدند.

یاد و خاطره همه شهدای عزیز این مرز و بوم را گرامی میداریم و به همه ملت عزیز ایران هفته دفاع مقدس را تبریك عرض می نماییم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نوشته شده در چهارشنبه 3 مهر 1392ساعت 12:39 ق.ظ توسط علی فاضلی| نظرات ()
طبقه بندی: مذهبی 

مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Night Skin